Make your own free website on Tripod.com
MelayuEnglish
State Crest
Visit The E-Govt Intranet Site other domainsneteducomorg
State Crest Sabah Electronic Government Network Language Selection
State Crest  Kerajaan Elektronik Sabah: Direktori: Senarai Mel Elektronik
  

Isnin, 15 Dis 2003

Portal Login
Portal Login
space OpenFora
E-form
Aplikasi Intranet
Web Mel
Pengaduan Dalam-talian
space
The Sabah Govt
space Struktur Pentadbiran
Maklumat Am & Rujukan
Direktori
Berita Semasa
Kalendar Peristiwa
Pautan
Arkib
space
Help Desk
space Pengurusan Akaun
Sokongan Teknikal
Perkhidmatan E-Govt
Status Sistem
space


The Malaysian Civil Service Link

Laman Web Rasmi
Ketua Menteri Sabah


Kumpulan Tindakan Kecemasan Komputer
Kerajaan Negeri Sabah



info section header Maklumat Lanjut:

Jabatan Hal Ehwal Agama Islam Negeri Sabah

Tingkat 9 & 10, Blok A, Wisma Muis, Jalan Sembulan, Peti Surat 11666,
88818 Kota Kinabalu, Sabah
Tel: (088) 222435, 222438   Faks: (088) 239415

Ketua serta Pegawai Kanan Jabatan:

Haji Pengiran Nohin Pengiran Rauf, Pengarah (Ketua Jabatan)
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: PgNohin.PgRauf@sabah.gov.my

Datuk Hj. Mokhtar Rapok, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Mokhtar.Rapok@sabah.gov.my

Imam Khanapiah B. Haji Dulleh, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Khanapiah.Dulleh@sabah.gov.my

Injir B. Beggok, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Injir.Beggok@sabah.gov.my

Ismail B. Estin, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Ismail.Estin@sabah.gov.my

Ismail B. Othman, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Ismail.Othman@sabah.gov.my

Ismail Bin Dullah, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Ismail.Dullah@sabah.gov.my

Jabal B. Onsing, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jabal.Onsing@sabah.gov.my

Jalipah B. Sani, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jalipah.Sani@sabah.gov.my

Jaljabani B. Ot Ripa, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jaljabani.Ripa@sabah.gov.my

Jamal B. Karia, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jamal.Karia@sabah.gov.my

Jamaludin B. Yahya, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jamaludin.Yahya@sabah.gov.my

mailto:Jamurus.Ebbin@sabah.gov.my, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jamurus.Ebbin@sabah.gov.my

mailto:Janaid.Tuan@sabah.gov.my, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Janaid.Tuan@sabah.gov.my

Jani B. Juhai, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jani.Juhai@sabah.gov.my

Japar B. Abdullah, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Japar.Abdullah@sabah.gov.my

Japar B. Mijin, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Japar.Mijin@sabah.gov.my

Japprin B. Diman, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Japprin.Diman@sabah.gov.my

Jaramman B. Abdul Hanu, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jaramman.AbdulHanu@sabah.gov.my

mailto:Jawab.Amanudin@sabah.gov.my, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jawab.Amanudin@sabah.gov.my

Jawi B. Lagani, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jawi.Lagani@sabah.gov.my

Jimika Ulah, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jimika.Ulah@sabah.gov.my

mailto:Johan.Muhsin@sabah.gov.my, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Johan.Muhsin@sabah.gov.my

mailto:Rosman.Milam@sabah.gov.my, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Rosman.Milam@sabah.gov.my

Jukim B. Sidar, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jukim.Sidar@sabah.gov.my

mailto:Jumat.Mayasin@sabah.gov.my, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jumat.Mayasin@sabah.gov.my

Jumat B. Tudin, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jumat.Tudin@sabah.gov.my

Jumat B. Wahab, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jumat.Wahab@sabah.gov.my

Junait B. Ahmad, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Junait.Ahmad@sabah.gov.my

Junait B. Amat, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Junait.Amat@sabah.gov.my

Jusneh B. Matyasin, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jusneh.Matyasin@sabah.gov.my

Kadir B. Giok, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Kadir.Giok@sabah.gov.my

Kadir Bin Jalani, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Kadir.Jalani@sabah.gov.my

Kalla B. Bakara, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Kalla.Bakara@sabah.gov.my

Kamsan B. Sawad, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Kamsan.Sawad@sabah.gov.my

Karim B. Basar, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Karim.Basar@sabah.gov.my

Kiflee B. Assim, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Kiflee.Assim@sabah.gov.my

mailto:Kumpani.Salleh@sabah.gov.my, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Kumpani.Salleh@sabah.gov.my

Ladali B. Sakka, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Ladali.Sakka@sabah.gov.my

Ladja B. Kawasa, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Ladja.Kawasa@sabah.gov.my

Lahabun B. Galibun, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Lahabun.Galibun@sabah.gov.my

Laiaga Bin Saul, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Laiaga.Saul@sabah.gov.my

Lasong B. Omar, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Lasong.Omar@sabah.gov.my

Maarof Bin Taip, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Maarof.Taip@sabah.gov.my

Mad Saaban Abd. Rahman, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: MadSaaban.AbdRahman@sabah.gov.my

mailto:Madli.Mukadim@sabah.gov.my, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Madli.Mukadim@sabah.gov.my

Madrah B. Miasin, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Madrah.Miasin@sabah.gov.my

Madrasah B. Kusing, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Madrasah.Kusing@sabah.gov.my

Mahabangsa Bt. Jaang, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Mahabangsa.Jaang@sabah.gov.my

Mahmud B. Atam, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Mahmud.Atam@sabah.gov.my

Majin B. Radin, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Majin.Radin@sabah.gov.my

Malim B. Supre, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Malim.Supre@sabah.gov.my

Mamus B. Nawi, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Mamus.Nawi@sabah.gov.my

Manggas B. Tinggi, Imam Besar Masjid Negeri
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Manggas.Tinggi@sabah.gov.my

Hj. Jamil Atan, Timbalan Pengarah II
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Jamil.Atan@sabah.gov.my

mailto:MohdNor.Kasah@sabah.gov.my, Timbalan Pengarah
Pegawai Hal Ehwal Islam
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: MohdNor.Kasah@sabah.gov.my

Mohd. Sidik Hj. Ag. Adi, Ketua Penolong Pengarah
Pegawai Hal Ehwal Islam
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: MohdSidik.AgAdi@sabah.gov.my

Abdul B. Imam Basirun, Penolong Pengarah
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: pnp.s.jain@sabah.gov.my

Abidin Ali Hassan, Penolong Pengarah
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: pnp.r.jain@sabah.gov.my

Abu Bakar B. Madiasin, Penolong Pengarah
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: pnp.i.jain@sabah.gov.my

Baharudin Hj. Alwi, Penolong Pengarah
Dakwah
Talian terus: -
Faks terus: -
E-mel: pnp.k.jain@sabah.gov.my

mailto:Ismaily.Bungsu@sabah.gov.my, Penolong Pengarah
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: Ismaily.Bungsu@sabah.gov.my

Hj. Ag. Omar Pg. Hj. Gana, Penolong Pengarah
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: pnp.j.jain@sabah.gov.my

Hj. Khamis Jamil, Penolong Pengarah
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: pnp.o.jain@sabah.gov.my

Hj. Pg.Osman Pg. Umar, Penolong Pengarah
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: pnp.q.jain@sabah.gov.my

Hjh. Zaloha Hj. Ahmad, Penolong Pengarah
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: pnp.h.jain@sabah.gov.my

Hunainy Ismail, Penolong Pengarah
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Hunainy.Ismail@sabah.gov.my

Maarof Haji Abd. Wahid, Penolong Pengarah
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: pnp.c.jain@sabah.gov.my

mailto:pnp.l.jain@sabah.gov.my, Penolong Pengarah
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: pnp.l.jain@sabah.gov.my

Musally Moksin, Penolong Pengarah
Pegawai Penerbitan
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: Musally.Moksin@sabah.gov.my

Najion Bin Jamil, Penolong Pengarah
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Najion.Jamil@sabah.gov.my

mailto:Shaifuddin.Daud@sabah.gov.my, Penolong Pengarah
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Shaifuddin.Daud@sabah.gov.my

mailto:pnp.p.jain@sabah.gov.my, Penolong Pengarah
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: pnp.p.jain@sabah.gov.my

Ag. Damit Pg. Apong, Pegawai Tadbir
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: pt.jains@sabah.gov.my

Ag. Damit Pg. Apong, Pegawai Tadbir
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: AgDamit.PgApong@sabah.gov.my

mailto:Hairani.Hussaini@sabah.gov.my, Pegawai Tadbir
Talian terus:
Faks terus:
E-mel: Hairani.Hussaini@sabah.gov.my

mailto:Ismail.Bungsu@sabah.gov.my, Pegawai Tadbir
Talian terus: (088) 222435, 222438
Faks terus:
E-mel: Ismail.Bungsu@sabah.gov.my

Kakitangan Jabatan (menurut abjad):

A Jasrin B. Ali, Guru Agama
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: Jasrin.Ali@sabah.gov.my

A Sailin B. Haji Taat, Pembantu Rendah Hal Ehwal Islam
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: Sailin.Taat@sabah.gov.my

Abas B. Jani, imam
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: Abas.Jani@sabah.gov.my

Abd. Baki B. Abd. Hamis, Guru Agama
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: Baki.AbdHamis@sabah.gov.my

Abd. Basri Ebrahim, Pembantu Siasatan
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: AbdBasri.Ebrahim@sabah.gov.my

Abd. Gapar Abd. Rahman, Penyelia Asrama
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: Gapar.AbdRahman@sabah.gov.my

Abd. Haid Mohamad, Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: AbdHaid.Mohamad@sabah.gov.my

Abd. Hamid Bin Kassan, Pembantu Rendah Hal Ehwal Islam
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: AbdHamid.Kassan@sabah.gov.my

Abd. Kadir B.Haji Abdullah, Guru Agama
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: AbdKadir.Abdullah@sabah.gov.my

Abd. Kamar Abd. Hamid, imam
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: AbdKamar.AbdHamid@sabah.gov.my

Abd. Karim Ariffin, Pembantu Tadbir Rendah
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: AbdKarim.Ariffin@sabah.gov.my

Abd. Lakah Bin Monyok, Pembantu Rendah Hal Ehwal Islam
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: AbdLakah.Monyok@sabah.gov.my

Abd. Mutalib Hj. Abd. Razak, Guru Agama
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: AbdMutalib.AbdRazak@sabah.gov.my

Abd. Pasad B. Mohd. Sukor, imam
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: AbdPasad.MohdSukor@sabah.gov.my

Abd. Rahim B. Ahmad, imam
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: AbdRahim.Ahmad@sabah.gov.my

Abd. Rahim B. Radin, Pekerja Rendah Am
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: AbdRahim.Radin@sabah.gov.my

Abd. Rahim B. Said, Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: AbdRahim.Said@sabah.gov.my

Abd. Rahim B.Hamja, imam
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: AbdRahim.Hamja@sabah.gov.my

Abd. Rahman Ahmad, Pembantu Hal Ehwal Islam
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: AbdRahman1.Ahmad@sabah.gov.my

Abd. Rahman B. Daud, Pekerja Rendah Am
Tel: (088) 222435, 222438
Faks:
E-mel: AbdRahman.Daud@sabah.gov.my